I’m not sure

Kategorie more

Kiedy nie jestem pewna, jakim kolorem pomalować paznokcie w 90% przypadków wybieram klasyczną czerwień. W pozostałych 10% to wszelkie wariacje na temat różu. Nazwa bloga zobowiązuje.

Kiedy nie jestem czegoś pewna, zawsze pytam. Niezależnie od tego gdzie jestem i z kim jestem. Nie mam problemu zgadaniem kogokolwiek nieznajomego na mieście ale nie zawsze byłam mistrzynią small talk. Musiałam przejść wyboistą drogę od “wstydzę się zapytać, kolesia który przechodzi obok parkingu czy ma drobne na parkomat, po prostu przeparkuje” – szukałam kolejnego miejsca 15 minut – do spontanicznego wygłaszania prezentacji dla grupy 50 osób których widziałam raz pierwszy w życiu. I to na temat z którym nie czułam się pewna.

Jak mi się to udało?

Otóż nie udało mi się. Nic mi się w życiu nie udało wszystko musiałam wypracować. Nauczyłam się wykorzystywać szansę, które pojawiały się przede mną. Od rozmowy z panią z osiedlowej piekarni, do dyskusji z mega inspirującym człowiekiem, od którego mogłam chłonąć wiedzę. Tylko dlatego, że nie wstydziłam się zapytać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *