Now

Zawsze myślałam, że muszę mieć super drogi, super duży aparat, żeby robić fajne zdjęcia. Potem zdałam sobie sprawę, że najlepszy aparat to ten, który . zawsze masz przy sobie. Prawie zawsze jest to telefon.

Zawsze myślałam, że nie znam obcych języków wystarczająco dobrze. Do czasu, aż zaczęłam oglądać Netflixa bez polskich napisów i prawie wszystko zrozumiałam. Chociaż kiedy pisałam ten post, musiałam sprawdzić słowo „napisy” po angielsku, bo zapominałam jego tłumaczenia, chociaż dobrze je znam.

Zawsze myślałam, że potrzebuję specjalnej okazji albo po prostu nowego poniedziałku. I oto jest niedziela, ta w której zaczynam coś nowego.

Nie ma czegoś takiego jak dobre miejsce, czy lepszy czas. Można czekać całe życie na jutro, lub zacząć dziś. Znajdź swoją inspirację, coś, kogoś kto Cię inspiruje i zapytaj siebie: Co by zrobiła Beyonce?

I zrób to lepiej.

*

I always think that to take cool picture I should have big expensive camera. Later I realize the best camera is the one you have with you. Almost always this is mobilephone.

I always think that I don’t know other language as well. Until I start watch Netflix without polish subtitles and I understand everything. When I writing this post I must to check word „subtitles” because I forgot them but also this is first post which I writing first in English.

I always think that I need very special occasion or just simple next Monday to start. And here we are in Sunday when I’m so excited to start something new.

All I can say is there is no such a things like a good place or better times. You can waiting whole life for tomorrow or start today. Find your inspirations, someone who you admire and ask yourself: What would Beyonce do?

And do it better.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *