CEO

Kiedyś, kiedy nie byłam pewna jakim kolorem pomalować paznokcie w 90% przypadków wybierałam kolor nude i wszelkie wariacje na temat różu. W pozostałych 10% to była klasyczna czerwień.

Teraz, co napisałam powyżej jest już mocno nieaktualne. Bo teraz to 99% kolor z dodatkiem brokatu w pozostałych 1% kolor nude. Czasem bywam nudna.

I ciekawska.

Dzisiaj, kiedy nie jestem czegoś pewna, zawsze pytam. Niezależnie od tego gdzie jestem i z kim jestem. Nie mam problemu zgadaniem kogokolwiek nieznajomego na mieście, ale nie zawsze byłam mistrzynią small talk.

Musiałam przejść wyboistą drogę od „wstydzę się zapytać, kolesia który przechodzi obok parkingu czy ma rozmienić drobne na parkomat, po prostu przeparkuje”. I szukałam kolejnego miejsca 15 minut – do spontanicznego wygłaszania prezentacji dla grupy 50 osób, których widziałam pierwszy raz w życiu. I nie ostatni. I to na temat, w którym nie czułam się pewna. Szczerze mówiąc, nadal nie jestem pewna niczego oprócz siebie.

I chciałabym powiedzieć, że to spadało na mnie nagle. Obudziłam się pewnego dnia i wiedziałam w którą stronę iść. To był ten sam dzień, w którym zaczęłam używać nowych perfum, które ktoś określił, że są dla „CEO woman type”. Kupiłam je, bo ten marketingowy chywyt mnie kupił. I stałam się taka.

I nadal jestem.

Na tej wyboistej drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *